informacje dodatkowe

FAQ

AAA

W jaki sposób mogę zarejestrować się jako uczestnik Kongresu?

Wypełnij formularz rejestracji. Na wybrane wydarzenia będzie obowiązywać rezerwacja, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. O terminach rezerwacji będziemy informować na bieżąco.

W jaki sposób moja organizacja pozarządowa może wziąć udział w Kongresie?

Europejski Kongres Kultury odbędzie się przy znacznym udziale organizacji pozarządowych. Zapisz się na newsletter a będziemy na bieżąco informować Cię o wspólnych przedsięwzięciach i projektach.

Czy mogę wziąć udział w konkursie Gdańsk Remix?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, którzy są rezydentami Europy. Odbywa się na stronie gdanskremix.dailymotion.com i tam możesz dokonać rejestracji jako uczestnik Konkursu.

Reprezentuję instytucję/organizację, która chciałaby zostać partnerem Europejskiego Kongresu Kultury. Jak to mogę zrobić?

Zapraszamy każdą instytucję lub organizację, która prowadzi działalność kulturalno społeczną do informowania na swojej stronie internetowej o wydarzeniach Kongresu lub o opublikowanych na stronie culturecongress.eu artykułach i materiałach, których tematyka jest bliska działalności tej organizacji. Po umieszczeniu fragmentu informacji oraz linka na swojej stronie internetowej możesz dodać swoją wizytówkę (link na partnerzy) do grona partnerów EKK. Skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji danych.

Komu zgłosić problem związany z korzystaniem ze strony culturecongress.eu, np. w trakcie rejestrowania lub logowania?

Prosimy zgłoś tę informację na adres webmastera: webmaster@nina.gov.pl

odsłuchaj zawartość strony wersja do druku