informacje dodatkowe

Kontakt

AAA

Europejski Kongres Kultury przygotowuje zespół Narodowego Instytutu Audiowizualnego w ramach Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej.

Informacja oraz rejestracja uczestników EKK

officeECC@nina.gov.pl
tel. + 48 71 345 97 84, +48 71 345 97 85
adres: WFF, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
biuro czynne w godzinach 9-17

Informacja dla gości VIP EKK

guestsECC@nina.gov.pl

Wolontariat

wolontariat@nina.gov.pl

Narodowy Instytut Audiowizualny
ul. Wałbrzyska 3/5
02-739 Warszawa
tel.: +48 22 380 49 00
fax: +48 22 380 49 01

sekretariat@nina.gov.pl
webmaster@nina.gov.pl
prezydencja@nina.gov.pl

Katarzyna Wielga
koordynatorka Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w UE

Marta Wójcicka
sekretarz Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w UE

Agnieszka Wolak
rzecznik prasowy
agnieszka.wolak@nina.gov.pl
+48 22 380 49 89

Athina Theodosjadu
kierownik promocji
athina.theodosjadu@nina.gov.pl

Biuro Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w UE

Anna Kołodziejska
Paweł Nowacki
Aleksandra Weyna

Agata Diduszko-Zyglewska
koordynator projektów NGO

Biuro Organizacyjne Europejskiego Kongresu Kultury

Agata Ganiebna
producent wykonawczy
agata.ganiebna@nina.gov.pl

Aleksandra Konopko
sekretarz biura, informacja i rejestracja uczestników EKK
aleksandra.konopko@nina.gov.pl

Marta Kiewel
informacja i rejestracja uczestników EKK
marta.kiewel@nina.gov.pl

Adam Staszkiewicz
rezerwacja lotnicza i kolejowa dla gości EKK
adam.staszkiewicz@nina.gov.pl
tel. +48 71 3459 786

Dorota Wink, Marcin Wawrzkiewicz
wolontariat
wolontariat@nina.gov.pl

Produkcja techniczna

Jacek Warzyński
producent techniczny EKK

Piotr Jacyk
kierownik techniczny EKK

Marcin Warzyński
sekretarz biura organizacyjnego EKK ds. technicznych

production@nina.gov.pl

Serwisy internetowe Krajowego Programu Kulturalnego Polskiej Prezydencji w UE

Agnieszka Berlińska
redaktor naczelna

Marta Sztanka
koordynator

Katarzyna Spychała
koordynator www.culturecongress.eu

Marta Lutostańska
koordynator www.uwaganakulture.pl

Koordynacja transmisji telewizyjnych i internetowych

Anna Kozłowiecka
kierownik produkcji NInA

Projekt Dock’s Docs

Agata Ners
Katarzyna Głogowska
Agnieszka Berlińska

Współpraca programowa

Katarzyna Tórz
Agnieszka Słodownik

Obsługa prawna

Magdalena Jakubczak
Anna Misiewicz

Dyrekcja NInA

Michał Merczyński
dyrektor

Katarzyna Jentkiewicz-Chałubińska
wicedyrektor

Jarosław Czuba
wicedyrektor

Kamila Żelazowska
główna księgowa
 

odsłuchaj zawartość strony wersja do druku