idea / partnerzy

event-factory s.c.

AAA

Główną specjalizacją event-factory jest szeroko rozumiany EVENT MARKETING.

Naszą domeną są: projekty eventowe, widowiska, koncerty plenerowe, dni miast, pikniki oraz obsługa konferencji i kongresów, zjazdy i spotkania firmowe oraz organizacja dużych imprez masowych z udziałem nawet kilkuset tysięcy widzów. Organizujemy festiwale i nietypowe projekty kulturalne.

Optymalizujemy działania marketingowe naszych Klientów oferując usługi doradcze w zakresie marketingu oraz public relations i media relations. Staramy się być najlepsi w tym co robimy, dlatego lubimy mierzyć się z ciągle rosnącymi wyzwaniami zmieniającego się rynku. Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych.

Naszym największym atutem jest wąska grupa specjalistów z różnych dziedzin o wieloletnim doświadczeniu. Gwarantuje to zachowanie mało rozbudowanej struktury, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższego poziomu usług. Wieloletnie kontakty w branży umożliwiają zorganizowanie odpowiedniego sztabu ludzi na potrzeby każdego projektu. Specjaliści o najwyższych kwalifikacjach chętnie angażują się w konkretne projekty, które wspólnie tworzymy.

Co najważniejsze dla klienta, dzięki długoletniej obecności na rynku, możemy zaproponować bardzo korzystne stawki, co przy zachowaniu ograniczonej struktury firmy pozwala na zachowanie bardzo konkurencyjnej pozycji cenowej naszej oferty przy utrzymaniu najwyższej jakości usług. Obszar naszych działań to nie tylko Kraków i Małopolska, to również teren całej Polski, a także zagranica.

www.event-factory.com.pl/